•  

O nas

Piękne nagrobki w Tomaszowie Mazowieckim

Witamy serdecznie na stronie internetowej zakładu kamieniarskiego Porczyk, który oferuje Klientom szereg usług kamieniarskich, takich jak wykonanie nagrobków i grobowców, a także parapetów i schodów z granitu oraz z innych odmian kamienia naturalnego.

Nasz zakład powstał w 1977 roku. Wieloletnie doświadczenie, wiedza i zastosowanie najlepszych materiałów pozwoliły na pozyskanie Klientów na terenie całego kraju oraz poza jego granicami.

W naszej pracy najważniejsze są: precyzyjność, dokładność i estetyka wykonania. Przestrzegając tych zasad, dajemy Klientom gwarancję, że wykonane przez nas nagrobki czy parapety z granitu będą wyjątkowe i trwałe.

 

Grobowce i blaty granitowe z najlepszych surowców

Nasi kamieniarze spełnią oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, zarówno w kwestii wykorzystywanych surowców (kamień naturalny: granit, marmur, piaskowiec), jak i przyjmowania nietypowych zleceń.

Są oni zawsze gotowi wykonać dla Państwa zamówienie także według Państwa projektu. Chętnie także służą oni radą i pomocą przy wyborze odpowiedniego materiału i projektowaniu tak, aby wykonany przez nich produkt był zarówno piękny i niepowtarzalny, jak i funkcjonalny i solidny.

Dzięki wykorzystaniu do tworzenia nagrobków czy schodów surowców najwyższej jakości, które zakupujemy od zaufanych producentów, nasi Klienci mają pewność, że złożone u nas zamówienie będzie piękne i solidne. Klientom oferujemy szeroki wybór tworzyw, w różnych kolorach i wzorach. Jesteśmy także w stanie sprowadzić kamień w nietypowym kolorze.

 

 

Porczyk A. Nagrobki, renowacja nagrobków

Smutna 29 97-200 Tomaszów Mazowiecki
Telefon: Tel. 695-654-446 |601-911-321
E-mail:

Skontaktuj się z nami przy pomocy formularza

Formularz kontaktowy