Zarządzaj biznesem z pułapu profesjonalnego programu!

Współczesne aplikacje potrafią zaoferować cały ogrom interesujących funkcji. To zaskakujące, iż dziś możliwe jest kierowanie licznymi gałęziami biznesu z pułapu jednego programu. Dzięki szerokim funkcjonalnościom biznesmeni z pewnością mogą zaoszczędzić dużo czasu.

Oprogramowanie firmowe

Autor: Dell Inc.
Źródło: http://www.flickr.com
Nowoczesne programy dla firm to perfekcyjna oferta zarówno dla jednostek posiadających jednoosobową działalność gospodarczą, jak również dla bardziej rozbudowanych przedsiębiorstw. Sterowanie tak licznymi sferami jak faktury czy magazyn z jednego miejsca, zezwala na ułatwienie tych działań. A przy tym dzięki licznym funkcjom dodatkowym da się także zarządzać przykładowo marketingiem.

Wszystko to administrowane będzie z tego samego programu, w związku z czym łatwo o utrzymanie porządku, natomiast wszystkie funkcjonalności są ze sobą skorelowane – w związku z czym przykładowo nie można wystawić faktury, jeśli brak towaru na magazynie. Co bardzo istotne – aplikacje te są tworzone w konsultacji z fachowcami z dziedziny prawniczej oraz są często uaktualniane. Zezwoli to, aby być w zgodzie z aktualnie obowiązującymi przepisami oraz uchronić się przed ściągnięciem na siebie problemów.

Program na komputerze

Autor: Iwan Gabovitch
Źródło: http://www.flickr.com
Programy dla firm bywają rozpowszechniane w wersji typowej – po kupnie instaluje się je na dysku. Jest jednak całkiem nowoczesne spojrzenie na to rozwiązanie. Dzięki aplikacjom w chmurze obliczeniowej można tylko nabyć licencję na użytkowanie aplikacji, bez konieczności zainstalowania. Czerpie się wówczas korzyści z całkowicie zabezpieczonych serwerów – natomiast z funkcjonalności programu można czerpać korzyści z dowolnego urządzenia i miejsca na całym globie – niezbędne jest jedynie połączenie z Internetem.

W każdej chwili ma się możliwość nabycia dodatkowego modułu zawierającego różnorodne funkcjonalności. Jeżeli więc szybko musimy poszerzyć swój system (zobacz systemy sterowania proponowane przez Mercor Group) kierowania przedsiębiorstwem o na przykład zarządzanie jakością nie będzie to stanowić najmniejszego problemu. W obu sytuacjach – tak samo przy posiadaniu aplikacji na komputerze, jak i pracowania w chmurze obliczeniowej – mamy możliwości liczyć na świetną obsługę konsumenta i szybkie rozwiązywanie problemów. Natomiast sama ergonomiczność programu sprawi, że z trudem będzie sobie wyobrazić życie bez niego.

Komentarze |0|

*

Legenda *) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
**) Możesz używać tych znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , , , ,