Torby ekologiczne

torby

Autor: http://torbydlafirm.pl/
Źródło: http://torbydlafirm.pl/

Idąc do sklepu nie zapominamy nigdy o tym, w czym zakupy dostarczymy do mieszkania.

Całkiem często widywane, bo ekologiczne i nie bardzo drogie, jest wykorzystanie toreb wielokrotnego użytku. Zazwyczaj za kilka złotych da się je zakupić w każdym większym markecie czy sklepie spożywczym, aby następnie, gdy ponownie przyjdziemy, nie zmagać się z rwącymi się jednorazówkami a także, co właśnie jest tym ekologicznym aspektem, nie zaśmiecać nimi środowiska. A gdy zdarzy się nie pamiętać o płóciennej torbie, zabieramy ze sklepu kilka tych foliówek, które czasem są wykorzystywane do różnych, dalszych celów, a niekiedy wyrzucane przez nas od razu po wypakowaniu zakupów.Odpowiedni ludzie wpadli już dawno na to, że na tyle wszechobecne użycie foliowych i wielorazowego użytku torebek i toreb stanowi marnotrawstwo, o ile nie użyje się ich jako powierzchnię reklamową.

Czy taka publikacja okazała się według Ciebie absorbująca? Jeżeli tak, to notabene więcej zobaczysz tutaj, który także rozpatruje taką kwestię.

Dlatego, gdy kupujemy torebkę w konkretnym sklepie, całkiem często da się spotkać wizerunek z logo sklepu, co w czasie noszenia takiej torby zwyczajnie zmienia nas w chodzącą reklamę skierowaną do pozostałych przechodniów. Istnieje wiele zakładów, które mają dedykowany sprzęt i umieją nanieść nadruki nie tylko na szmaciane, ale też plastikowe torebki.

torby

Autor: http://torbydlafirm.pl/
Źródło: http://torbydlafirm.pl/

Znajdując się na stosownym dziale w supermarkecie lub odwiedzając sklep z chlebem czy łakociami, też znajdziemy tam torebki. Jednakże stając naprzeciw pragnieniom klientów, którzy uznali, że dostarczanie do mieszkań pączków w polewie w plastikowej torbie nie jest ani eleganckie, ani apetyczne, odnajdziemy tam raczej torby papierowe Producent takich toreb proponuje je zwykle w różnych rozmiarach, by dało się włożyć do nich różne wyroby, czy to piekarskie, czy cukiernicze, w różnych ilościach. Papier jest raczej mniej znakomitą i przykuwającą uwagę rzeczą, ale w niektórych sklepach, nabywając słodycze, otrzymamy torby papierowe z nadrukiem, z widniejącym nań najczęściej logo zakładu.

Reklama stała się wszędzie nie tylko w mediach czy na ulicach. Reklamy docierają do nas zewsząd w mniej lub bardziej natarczywy sposób. Czasem jest to użyteczne, jeśli ktoś ponownie pragnie odwiedzić dany sklep, lecz nie przypomina sobie jego nazwy, ale liczne postacie reklamy są dość natarczywe. Jednak czy nadruk posiada torebka jednorazowa, czy torby papierowe Warszawa i pozostałe miasta stały się miejscami, w jakich zużyto każdą dostępną przestrzeń reklamową.

Źródło:

Komentarze |0|

*

Legenda *) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
**) Możesz używać tych znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , , ,