Domowe pyszności, które wyglądają niemalże jak z cukierni

Kto nie kocha lodów! A kto również ceni sobie zdrowe jedzonko, własnoręczne wyroby a także piękny design z pewnością polubi także markę ZOKU – specjalistę od mrożenia domowych deserków. Wesołe foremki do przygotowywania lodów na patyczku o fantazyjnych kształtach, wykonane są z silikonu jak też mocnego polipropylenu.

akcesoria do kuchni

Autor: Vernon Chan
Źródło: http://www.flickr.com
Dzięki akcesoriom wchodzącym w skład zestawu – foremce, patyczkowi oraz instrukcji, przyzwoli na przygotowanie w zaciszu domowej kuchni nie tylko domowych lodów, czy sorbetów, ale też mrożonych soków, jogurtów, mleka czekoladowego słodkiej kawy, herbaty czy wszelkich innych płynów. Gotowe składniki wystarcza wlać do foremki do lodów ZOKU, wetknąć patyczek po czym ulokować formę w zamrażarce w temperaturze -18 stopni C (względnie niższej) – foremki do lodów ZOKU. Po ok. 8 godzinach foremkę można wyjąć, a loda spożyć. Nareszcie!
Wszystkie produkty firmy ZOKU poza pomysłowym designem i pięknymi odcieniami, cechują się wykonaniem z pewnego dla zdrowia – wolnego od BPA tworzywa. Produkty chronione są międzypaństwowym patentem oraz mają instrukcję użytkowania.

Następnym dobrym pomysłem na domowe delikatesy są rzecz jasna domowe kruche ciasteczka. Delikatne, cudownie pachnące wanilią! Aż ciężko się od nich „oderwać”. A do tego łatwe oraz szybkie w przygotowaniu. Klasyka oraz prostota jednocześnie, a jednak są niesamowite. Takie ciasteczka nadadzą się nie tylko podczas gdy spodziewamy się gości, ale również gdy sami mamy ochotę zjeść cokolwiek słodkiego. W suchym a także chłodnym miejscu można je przechowywać do kilku tygodni.

Jeśli zakupimy tak zwane stemple do ciastek, nasze ciastka zyskają na wyglądzie. Mogą to być kształty lub pompy próżniowe rietschle dowolne teksty. Kiedy zaprosimy do kuchni nasze dzieciaczki, będzie to dla nich kapitalna zabawa. Pociechy wprost kochają bawić się w kucharzy, wałkować ciasto i używać foremek o rozlicznych kształtach i zabarwieniach.
Zarówno foremki do lodów ZOKU jak także stemple do ciastek to produkty wielorazowego użycia, łatwe do umycia. Są niezastąpione kiedy przygotowujemy kinderbal. Prócz tego starczy zagwarantować dobrą oprawę muzyczną, wielobarwne dekoracje z masą baloników o rozmaitych kształtach i przednia zabawa gwarantowana.

Komentarze |0|

*

Legenda *) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
**) Możesz używać tych znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>