Posiadasz pomysł na firmę? Staraj się o dofinansowanie

Liczba samochodów wzrasta z każdym rokiem. Coraz częściej wymieniamy je na nowo, a według przepisów prawa, stare modele powinny być utylizowane w odpowiedni sposób. Skup samochodów nienadających się do jazdy połączony ze stacją demontażu to dobry pomysł na dochodowy biznes. Dodatkowo, Unia Europejska zmienia przepisy i upraszcza biurokrację, aby umożliwić rządom wspomaganie przyszłych przedsiębiorców.

samochód

Autor: Nacho
Źródło: http://www.flickr.com
Fundusze unijne na rozwój firm to oferta dla osób, które chciałyby założyć działalność gospodarczą lub zadbać o rozwój już funkcjonującej już firmy, lecz nie mają na ten cel wystarczająco dużo własnych środków. Przy finansowym wsparciu ze źródeł zewnętrznych o wiele łatwiej jest zrealizować przedsiębiorcom pomysł na własny interes, jakim jest kasacja pojazdów Wrocław. Tutaj pełna oferta: (Tu)

Dlatego nim zaczniemy liczyć zyski ze złomowanie aut, należy nieco zainwestować.

Jeżeli zainteresował Cię omawiany artykuł, to odnośnik tu (http://www.metalfach.com.pl/) zaprowadzi Cię do podobnych materiałów. Nie zwlekaj tylko kliknij tutaj!

Podstawą będzie kupno właściwego sprzętu, niezbędnego do demontażu samochodów, ich przewożenia oraz odzyskiwania części, które będziemy sprzedawać. Dodatkowo zainwestować będziemy musieli również w teren na przedmieściach, gdzie będziemy prowadzić skup samochodów a także szykować części do późniejszego transportu.

Profesjonalny skup aut musi funkcjonować w pełni legalnie, z tego względu obowiązkowe okażą się inwestycje w pozwolenia. Gdy załatwimy potrzebne formalności, czeka nas jedynie przyjęcie pracowników. Idealnym wyborem będą osoby, które pracowały w warsztacie samochodowym

samochód

Autor: TATA
Źródło: Marubeni Motors Poland

i wiedzą, jak rozmontować części samochodowe szybko i sprawnie.

Jak możemy zaobserwować, założenie firmy zajmującej się kasacją pojazdów nie jest łatwe. Musimy sobie zdawać sprawę z tego, że samo przyznanie dotacji nie zwalnia nas od wypełniania obowiązków nałożonych przez instytucję dofinansowującą. Najbardziej istotny, to obowiązek utrzymania działalności gospodarczej przez okres nie krótszy niż 12 miesięcy od dnia rozpoczęcia działalności gospodarczej, a w razie niedotrzymania zobowiązania – udzielenia zwrotu otrzymanych środków wraz z odsetkami. Mimo pewnego ryzyka oraz odpowiedzialności z jaką wiąże się prowadzenie skupu aut wiele osób decyduje się na ten krok z przeświadczeniem o jego sukcesie. Tutaj zobaczysz więcej.

Komentarze |0|

*

Legenda *) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
**) Możesz używać tych znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , ,