Zamierzasz umieścić reklamę na aucie? Dowiedz się, w jaki sposób to zrobić

Reklama na samochodzie jest bezustannie bardzo popularna. Choć w teraźniejszym świecie to Internet w największej mierze działa na odbiorców, to warto jest zainwestować również w takiego rodzaju formę promocji.

reklama w autobusie

Autor: oatsy40
Źródło: http://www.flickr.com
Jak umieścić reklamę, aby należycie pełniła swoją rolę? Wybór odpowiedniej techniki montażu jest zależny od tego, jaką grafikę planujemy ulokować na aucie. Najprościej jest nakleić same napisy i w tym przypadku idealnie sprawdza się reklama samoprzylepna. Każdy z elementów trzeba przykleić osobno, dokładnie gładząc brzegi naklejek, by nie zaczęły się odklejać i nieładnie wyglądać. Jeśli chcesz przykleić cały napis za jednym zamachem, powinieneś zdecydować się na folię transportową, jaka pozwala na niniejszy montaż reklamy. Po przyklejeniu napisów pozbywamy się folii, a reklama wygląda na nad wyraz fachową.

Godnym uwagi sposobem jest również folia magnetyczna. Jej szczególnym przymiotem jest sposobność szybkiego usunięcia. Trzeba jednak liczyć się z faktem, iż nie każda reklama może być naniesiona na takiej folii. Najlepiej sprawdzają się napisy oraz proste formy, z mniejszymi szczegółami może być kłopot, gdyż nie będą dostrzegalne (przeczytaj dane odnośnie naklejania. Powinniśmy również pamiętać, że folia magnetyczna może być nakładana jedynie na idealnie gładkich powierzchniach, a w przypadku gdy częstokrotnie zostawiamy samochód w słonecznym miejscu, musimy raz na jakiś czas odkleić folię oraz dobrze ją wyczyścić.

reklama na autobusie

Autor: Jonathan Riley
Źródło: http://www.flickr.com
Niebezpieczeństwem dla reklamy może być także szybsza jazda, ponieważ reklama przesuwa się oraz może przypadkowo całkiem się odkleić. Jeśli mamy zamiar okleić większą powierzchnię auta, musimy mieć na uwadze folię wylewaną, na której można nadrukować również najbardziej szczegółowe projekty (wyprzedaż). Samochód można obkleić całościowo, ponieważ folia wylewana ma specjalne właściwości dopasowując się do formy pojazdu. Folię wylewaną przed użyciem trzeba ogrzać do odpowiedniej temp używając do tego opalarki. Następnie nakładamy folię i pozostawiamy samochód w pomieszczeniu o umiarkowanej temp., aby folia (Folia metalizowana) mogła się dobrze przykleić. Reklama na samochodzie to rozwiązanie, jakie niewątpliwie trzeba przemyśleć. Dobierz odpowiedni sposób montażu, a na pewno będziesz usatysfakcjonowany z wytrzymałości oraz estetyki projektu, który został naniesiony na twój samochód.

Komentarze |0|

*

Legenda *) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
**) Możesz używać tych znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , ,