Wybór stosownych kwater dla pracowników – jakimi kryteriami należy się dzisiaj kierować?

Dziś coraz więcej firm decyduje się na poszerzenie zakresu prowadzonej działalności oraz oferuje usługi na terenie całej Polski. Jest to niejako wymuszone sytuacją na rynku oraz kłopotliwą konkurencją. Na szczęście, zaplecze noclegowe sprawia, że możliwa jest praca w tak zwanej „delegacji”.

Nocleg

Autor: Matthias Mueller
Źródło: http://www.flickr.com
Z reguły tym sposobem pracują ekipy budowlane bądź remontowe. To na barkach pracodawcy leży obowiązek zapewnienia podwładnym zadowalającego noclegu. Dużym zainteresowaniem charakteryzują się przede wszystkim hotele robotnicze we Wrocławiu. Z jakiego powodu? Głównie ze względu na fakt, że są one przystosowane do oczekiwań pracowników, którzy znajdują się z dala od domu. Cena wynajmu, zwłaszcza w przypadku dłuższych rezerwacji jest konkurencyjna, co dla właścicieli firm ma wielkie znaczenie. Jakimi kryteriami należy się kierować w czasie rezerwowania noclegu dla ekipy pracowników? Chcesz się dowiedzieć więcej ? Zobacz ciekawą ofertę: wejdź tutaj: na .

Co najważniejsze, niezbędne jest sprawdzenie, czy kwatery robotnicze we Wrocławiu zapewniają pracownikom wygodne warunki. Pokoje powinny być czyste, pościel regularnie prana, a pracownicy muszą mieć dostęp nie tylko do łazienek, ale także kuchni, by móc przyrządzić sobie posiłki. W kuchni, poza podstawowym sprzętem AGD powinny znaleźć się także talerze i sztućce. Na szczęście, współcześnie na rynku istnieją w zasadzie jedynie hotele oferujące warunki na wystarczającym poziomie.

Pokój hotelowy

Autor: Emily May
Źródło: http://www.flickr.com

Dla pracodawcy wygoda jego podwładnych powinna mieć podstawowe znaczenie, jako że złe warunki noclegowe ( na tutaj) powodują, że pracownicy nie są wypoczęci, co odbija się nie tylko na ich zadowoleniu z pracy, a co za tym idzie też na zaangażowaniu, ale ma przede wszystkim podstawowy wpływ na ich produktywność. Wniosek jest prosty – oszczędność na pracowniczych kwaterach jest wskazana wyłącznie w granicach rozsądku.

Jeśli hotel (zobacz też: dobry hotel w poznaniu) nie zapewnia podstawowych wygód, straty ponoszone z tytułu zmęczenia pracowników mogą być zdecydowanie większe niż zaoszczędzona kwota, co koniecznie należy wziąć pod uwagę. Oferta hoteli pracowniczych w dużych miastach, które bardzo często goszczą firmy z daleka, jest jednak na tyle szeroka, że z pewnością znajdzie się satysfakcjonującą propozycję, która będzie odpowiadała indywidualnym możliwościom finansowym. Hotele bowiem są zmuszone do walczenia pomiędzy sobą o klientów zainteresowanych ich usługami.

Komentarze |0|

*

Legenda *) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
**) Możesz używać tych znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , , , ,