Idea na interes: jednostka porządkująca

Gdy kończy się czas zimowy i robi się coraz to cieplej, obroty jednostek sprzątających rosną o ok. trzydzieści %. Lecz w pierwszej kolejności trzeba obadać, jaki rodzaj usług na konkretnym obszarze jest najbardziej dochodowy i zadbać o dobre, profesjonalne oprzyrządowanie.

Outsourcing prosperuje. Usługa polegająca na przeniesieniu wspomagających pracę firmy procesów, jeszcze pięć lat temu odnajdująca się w powijakach, teraz stanowi ważny element gospodarki, bez jakiego wiele przedsiębiorstw, nie tylko dużych korporacji, ale również niedużych i średnich przedsiębiorstw, miałoby bardzo skomplikowane funkcjonowanie. W najbliższych latach ekspresowo będzie rozwijał się także sektor usług prostych, tj. asekuracja własności czy sprzątanie (firma sprzątająca we Wrocławiu CZYSTAL). Czas wiosenny to najlepszy czas dla jednostek porządkujących. Mają najwięcej zleceń na sprzątanie kraków firma sprzątająca po zimie, czyszczenie biur oraz magazynów, czyszczenie okien, pranie tapicerki samochodowej. Wydawać by się mogło, iż założenie firmy w tej branży jest łatwe: starczy wiadro, ścierka a także pasta do podłóg. Jednakże wiadro i ścierka już nie starczą. firma sprzątająca Wrocław to dziś coś więcej.
aranżacja salonu

Autor: Mikhail Golub
Źródło: http://www.flickr.com
Startując, jak radzą posiadacze tego typu przedsiębiorstw, warto stosować strategię niewielkich kroczków, natomiast pierwsze stawiać w kierunku wyczucia lokalnego rynku. Na zapoczątkowanie aktywności trzeba przeznaczyć 20 tys. zł. Wpierw najlepiej jednak pojawić się w przestrzeni wirtualnej. Porządkowanie jest aktywnością lokalną (tanie czyszczenie wykładzin we Wrocławiu). Pierwsze zlecenia określą specjalizację, na jaką na konkretnym obszarze jest najogromniejsze zapotrzebowanie.

Może to być porządkowanie pomieszczeń, gabinetów, posesji, porządki po remontach, mycie okien, czyszczenie tapicerki samochodowej, kobierców, niszczenie alergenów, czy czyszczenie wykładzin Wrocław. Każda z tych działalności ma inną specyfikę, wymaga innego rodzaju sprzętów, umiejętności jak też przygotowania.

Komentarze |0|

*

Legenda *) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
**) Możesz używać tych znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , , ,