Nie lubimy, kiedy ktokolwiek nam się przygląda lub również nas obserwuje.

To naturalne, gdyż w mieszkaniu pragniemy czuć się pewnie i swobodnie
Myślałeś może kiedyś, jak to by było miło, gdybyś posiadał w domu takie okna, które w taki sam sposób jak lustro weneckie umożliwiają nam obserwować innych przy czym my osobiście pozostajemy niewidoczni? Oczywiście okazuje się to prawdopodobne.

Informatyka

Autor: Ben Heinrich
Źródło: http://www.flickr.com
Bardzo pomocna jest w tym miejscu właściwa folia poliestrowa. Jasne że, taka folia lustro weneckie jest w stanie nam zrobić na użytek domowy. Każdy jeden, kto pozostaje wewnątrz ma możliwość bezceremonialnego obserwowania otoczenia, a osoby stojące pod oknem widzą w nim wyłącznie osobiste lustrzane odbicie. To jasne, w przypadku kiedy pomieszczenie jest oświetlone staje się ono już w tym czasie całkowicie widoczne. Jednakże taka specjalna folia lustro weneckie tak ją nazwijmy posiada ponadto wiele zalet. Zwłaszcza skutecznie obniża temperaturę wewnątrz pomieszczenia, dzięki temu znacznie obniża koszty związane z klimatyzacją budynku. Poza tym wskazane jest ująć, iż taka specjalna folia poliestrowa jest odporna na zarysowania i łatwa do utrzymania czystości. No i co pozostaje ogromnie znaczące, w czasie zimowym w bardzo wielkim stopniu zapobiega utracie ciepła.

To doskonałe wyjście nie jedynie do domów lub mieszkań, lecz też dla firm, przede wszystkim, jeśli działalność odbywa się na najniższych kondygnacjach.

Masz chęć zgłębić prezentowany problem pod innym kontem? Jeżeli tak, to najlepszą metodą jest kliknięcie w ten link. W tamtym miejscu zweryfikuj szczegóły (https://www.kidsclinic.pl/poradnia/pediatra).

Nikt nie ma możliwości obserwowania, co się dzieje w środku.

Komentarze |0|

*

Legenda *) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
**) Możesz używać tych znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , ,