O czym powinni pamiętać pasjonaci kotów?

Swego czasu otaczano je wielkim kultem. W antycznym Egipcie, mitologii germańskiej i muzułmańskiej kulturze uchodziły za wcielenia bogów. Przypisywano im szereg rozmaitych sekretnych mocy.
Obecnie nie są już tak wielbione, ale ciągle cieszą się dużą popularnością, a ich entuzjastów przybywa.

Jesteś w tej grupie? Pragniesz zakupić kota? Nim podejmiesz ostateczną decyzję, musisz właściwie wszystko przygotować i zainwestować w kilka potrzebnych produktów. Pokarm, legowisko, miski, kuweta – wymieniać można bez przerwy. Na rynku znajdziemy bogatą ofertę żwirków.

Przypadł Ci do gustu ten wpis? Zatem gorąco zapraszamy (https://www.sklep.effector.com.pl/14-effect-multi-listwy-cokolowe) do następnych naszych wątków, które będą o podobnej tematyce.

Rodzi się jednak pytanie: jaki wybrać? żwirek silikonowy dla kota (dowiedz się więcej) ma doskonałe właściwości absorbcyjne. Pochłania wilgoć oraz wszystkie krępujące zapachy. Poza tym, nie zbija się w bryły. Jest łatwy w zastosowaniu. Przyjazny dla otoczenia.

wyprawki dla kota

Autor: Robin
Źródło: http://www.flickr.com
Warto wspomnieć, że bolączką wielu „kociarzy” są bezsprzecznie psaożyty. Jak się ich pozbyć? Wbrew pozorom rozwiązanie jest dość proste – kropelki na kleszcze-(zobacz przykłady).

To nader efektywny sposób walki z niepożądanymi „gośćmi”, którzy czyhają na zdrowie, a nierzadko również i życie naszych czworonożnych przyjaciół.

Komentarze |0|

*

Legenda *) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
**) Możesz używać tych znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , ,