Dobry praktyczny sprzęt AGD do kuchni

W obecnych czasach praktycznie każdą codzienną aktywność możemy sobie w ten czy inny sposób uprościć. Pozwala na to postęp technologii wszelkiego rodzaju, dostępność różnych sprzętów i ich niskie ceny. Świetnym przykładem jest gotowanie. Drobny pomocny sprzęt AGD bardzo upraszcza wszelkie czynności z nim związane.

nowoczesna kuchnia

Autor: thekitchendesigner.org
Źródło: http://www.flickr.com/photos

Drobne siekanie, rozgniatanie i rozdrabnianie produktów bez żadnego wysiłku umożliwiają nam blendery. Kiedy planujemy zrobić koktajl z owoców – nie ma lepszego urządzenia. Wystarczy moment i już pijemy pyszny napój. Bez czasochłonnego rozgniatania i tarcia.

A czajniki elektryczne? Niewiele już jest domów, gdzie korzysta się z tradycyjnych czajników z gwizdkiem. W czajniku na prąd woda wrze po bardzo krótkim czasie, no i nie mamy zagrożenia pożarem, gdy zapomnimy o gotującej się wodzie. Ekspresy do kawy natomiast ułatwiają nam poranki. Nie musimy stać nad filiżanką i wykonywać pięciu czynności, tylko naciskamy przycisk, idziemy wyszorować zęby, a kiedy wrócimy oczekuje nas kubek pachnącej, pysznej kawy.

W porze obiadowej zwykle wykorzystujemy frytkownice czy grille. Pozwalają na ugotowanie dobrego posiłku w dosłownie trzydzieści minut. Wystarczy kilka ziemniaków, czy innych warzyw, które trzeba przez chwilę smażyć na gorącym oleju, kawałek mięsa kurczaka oblanej ziołową marynatą i już.

Jeśli Twym celem na dzisiaj jest odszukanie następnego tak nietypowego artykułu jak ten, to stanowczo zalecam tę ofertę (http://www.hdlabel.pl/oferty/Etykiety-termiczne). Pomyśl o tym – ona przypadnie Ci do gustu.

A jeśli mamy ochotę na deser? Miksery w dłoń! Nie ma prostszego i lepszego deseru ,gdy jest gorąco, niż świeże truskawki z bitą śmietaną. A kiedy mamy chęć na coś niskokalorycznego, przydają się sokowirówki. Świeży sok z kwaskowatych jabłek czy pomarańczy, bez dodatku cukru czy innych polepszaczy doskonale nas orzeźwi przy panujących upałach.

Należy korzystać z udogodnień jakie daje nam rozwój technologii. Codzienne czynności są łatwiejsze, a my mamy więcej czasu na przyjemności.

Więcej na North.pl

Komentarze |0|

*

Legenda *) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
**) Możesz używać tych znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , , ,