Skuteczny gadżet reklamowy

Metod reklamowania w biznesie jest wiele. Można wymienić więc billboardy, które są drogie, ale za to cechują się dobrą efektywnością przekazu. Stosowane są także reklamy telewizyjne, najbardziej kosztowne narzędzie, które docierają do milionów ludzi.

Jest jeszcze pewna metoda, która zadaje kłam stwierdzeniu, że im reklama kosztowniejsza, tym skuteczniejsza. Długopisy logopen z nadrukiem, ponieważ o nich piszemy, są oszczędne w produkcji i świetnie promują działalność.

Takie długopisy cosmo logopen reklamowe posiadają mnóstwo mocnych stron. Po pierwsze są przydatnym gadżetem – to przecież oczywiste, że każdy go potrzebuje. Po drugie trzeba je dawać ludziom za darmo, tą metodą sprawiając im fajny upominek, dzięki któremu czule zapamiętają markę. Duży procent osób traci długopisy, zatem każdy dodatkowy egzemplarz jest bardzo wartościowy. Po trzecie są niezwykłe łatwe w produkcji. Właściwie każda firma (zobacz słupki odgradzające) poligraficzna może zrobić takie długopisy z nadrukiem, a przy sporym zamówieniu cena jest mała.

długopisy

Autor: www.iconfinder.net
Źródło: www.iconfinder.net

Więcej na
Długopisy z nadrukiem cechują się porządnym zasięgiem promocyjnym. Rozdając parę tysięcy sztuk długopisów posiadasz pewność, że trafią one do szerokiej masy potencjalnych klientów. W wypadku, kiedy ktoś dostaje od ciebie np. 5 egzemplarzy długopisów, jest duże prawdopodobieństwo, że później da komuś (np. znajomemu) jeden z nich. Należy również położyć trochę firmowych długopisów promocyjnym w jakimś zaludnionym miejscu, gdzie będą bardzo przydatne dla ludzi – trafnym przykładem takiego przybytku jest urząd pocztowy.

Długopisy z nadrukiem są dobrym sposobem reklamowym, bo stosuje się je codziennie. W czasie pisania regularnie bezwiednie patrzy się na długopis, więc zapisane na nim hasła perswazyjne docierają do głowy potencjalnego klienta błyskawicznie. Warto więc na długopisie wydrukować jakieś konkretne, pomysłowo wykreowane hasło promocyjne, które każdy łatwo zinternalizuje.
Źródło

Komentarze |0|

*

Legenda *) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
**) Możesz używać tych znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , ,