W jaki sposób dojść do nabywcy? Efektywne formy reklamy

Czy reklamodawcy dobrze znają skuteczne formy reklamy? A może lękają się ryzyka oraz stawiają na wypróbowane metody?
Na przestrzeni minionych 5 lat poziom wydatków na reklamę outdoorową w Polsce ulega kurczeniu.

firma - malunek

Autor: Cancillería del Ecuador
Źródło: http://www.flickr.com
Wartość zeszłorocznych wydatków na outdoor w naszym kraju została oszacowana na 599,23 mln zł, co stanowiło około siedem % udziału w rynku reklamy. Ilość nośników outdoorowych w poprzednich latach utrzymuje się na analogicznym poziomie, co przy demografii naszej ojczyzny oraz ilości miejscowości o liczbie mieszkańców ponad 100 000 daje spore zagęszczenie, sprawiając tym samym niechęć społeczną do owej formy reklamy. Od wielu lat też słychać donośne dyskusje, że reklama outdoorowa jest w naszym kraju na niskim poziomie ( na ideamo.pl). Nie znaczy to, iż zaciekawienie reklamodawców rynkiem OOH słabnie, obserwujemy jednak tendencję do poszukiwania nowiuteńkich rozwiązań takich jak np.

Przedstawione w niniejszym tekście treści są naprawdę godne zainteresowania, ale kliknij także ten użyteczny portal – on na pewno również Cię zaabsorbuje.

murale reklamowe.

Rzecz jasna prym w reklamie zewnętrznej wiedzie duży rozmiar, jakiego zadaniem, poza przyciągnięciem uwagi, jest także budowa poczucia stabilności. Reklamodawcy szukają jednakże czegoś więcej i tutaj z pomocą przybywa ambient jak też niestandardowe spożytkowanie przestrzeni. Ów, stosunkowo młody profil w reklamie OOH, działa nie wyłącznie kreacją, ale także rodzajem a także kontekstowym umieszczeniem. Warto zwrócić uwagę na wracające do łask artystyczne malowanie ścian (artystyczne malowanie – ideamo.pl). Tenże rodzaj reklam OOH jest droższy od banalnych siatek, jednakże daje szerokie możliwości.

Murale zdobywają większy szacunek adresatów z uwagi na manualne wykonanie, a więc swe zalety artystyczne, sam przebieg tworzenia jest niepospolity jak też ogromnie przyciąga uwagę przechodniów.

Komentarze |0|

*

Legenda *) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
**) Możesz używać tych znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , , , ,